Tanıtım Filmleri
 Organizasyonlar
 Grafik Tasarım
 Açık Hava Reklam Hizmetleri
 Matbaa Hizmetleri
 Led Aydınlatma
 Projelerimiz
 Ses-Işık-Podyum-Truss Kiralama
 Kamera ve Ekipman Kiralama
  Hakkımızda...  
Şirketimiz 2001 yılında reklam alanında yeniliklere açık üretken ve kaliteli hizmet vermek amacı ile EDİT AJANS ismi altında hizmetlerine başlamıştır.

2005 yılına geldiğimizde şirketimiz yeni ismi MLK AJANS ile hizmetlerini sürdürme kararı alıp, siz değerli müşterilerimize yine aynı çatı altında "Sınırsız Reklam Hizmeti" sloganıyla MLK AJANS olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin tüm sorunlarına ve ihtiyaçlarına çözüm bulmak, destek olmak asıl görevimizdir. Her konuda desteğimizi, bilgimizi, tecrübemizi esirgemeden sizlerle paylaşıp en iyiyi en güzeli oluşturma gayesi içersindeyiz.
Şirketimiz deneyimli kadrosu ve profesyonel teknik ekipmanları ile hizmet vermektedir.

2007 yılı itibari ile özel proje çalışmalarına da başlayan şirketimiz gezici anaokulu, gezici cenaze yıkama otobüsü gibi araç dönüşüm projelerine başlamıştır. 2008 yılı itibari ile yine proje bazlı olarak bina iç ve dış mekan led aydınlatma sektöründe de siz değerli müşterilerimize tarihi mekanların, modern binaların, park ve bahçe gibi alanların led ışık aydınlatma projeleriyle hizmet sunmaya başlamıştır.

Sonsuz güven veren başarılı ve dürüst çalışma anlayışı ile müşterilerimizi en üst düzeyde memnun etmeyi başararak sizlerin güveninize layık olmanın haklı gururu ile yolumuza devam etmekteyiz.
 
 
 
              ©Copyright 2005 - 2013 MLK AJANS